dental-2450751_1280
דוקטור שיניים

דוקטור שיניים

דוקטור שיניים הינו מומחה ברפואת שיניים והשתלת שיניים בפרט, המספק לכם מידע וטיפים באתר

שתלים בזאליים, השתלת שיניים למחוסרי עצם [כולל אחריות מלאה]

אם אתם סובלים מחוסרים של שיניים בחלל הפה שלכם, בוודאי שמעתם כבר לא פעם על האפשרויות שביניהן תוכלו לבחור. היות וכל מטופל מביא איתו מאפיינים שונים של חלל הפה, מוצעים לכל מטופל או מטופלת באופן נפרד טיפולים שונים, ושימוש בשתלים מסוגים אחרים שיוכלו להיות להם לעזר ולפתרון טוב. שתלים בזאליים הם מהפתרונות המתקדמים ביותר בעולם רפואת השיניים היום, והם פותרים בעיה גדולה שלא לאורך כל השנים נהנתה מפתרון. אז מהם שתלים בזאליים ואיך תדעו אם הם מתאימים גם לכם?

שתלים בזאליים – זה לא משחק ילדים

יש מטופלים שמגיעים במצבים מסויימים להשתלת שיניים, ואילו מטופלים אחרים שמגיעים במצבים אחרים. השוני בין המצבים טמון גם בכמות השיניים החסרות שאותן יש להשלים, גם ברקע הרפואי של כל מטופל, וכמובן גם ביכולת של הרופא להחדיר שתלים מסוגים שונים אל עצם הלסת. היות ועצם הלסת גם היא שונה ממטופל למטופל, לפעמים היא מגיעה במצבים טובים יותר ולפעמים פחות.

ברגע שעצם הלסת לא מהווה קרקע מספיק יציבה להשתלת שתלים רגילים, נכנסים לתמונה שתלים בזאליים. כמובן שעל מנת לעשות בהם שימוש, רופא השיניים צריך להחזיק בידע ומומחיות רבה.

מאפיינים

שתלים בזאליים מתאפיינים באורך ארוך במיוחד, של בין 10 מ"מ ל-16 מ"מ. מקורו של האורך הזה הוא בעצם העובדה שעצם הלסת אינה מספיקה להשתלת השתלים. ולכן, השתל עצמו צריך לתפוס את מקומה ולתפקד במקומה.

שתל בזאלי יכול להגיע בצורות שונות, כמו שתלים חובקים, שתלי דיסק ועוד, כאשר לכל אחד אחד מהם קיים שימוש קצת אחר, אך לכולם מטרה זהה – להצליח לבצע השתלה יעילה שתוכל לתפקד בתור בסיס איתן להצבת כתר.

האם קיים סוג אחד של שתלים בזאליים שעדיף על פני סוג אחר שלהם?

באופן כללי, ניתן לומר בוודאות ששתלים בזאליים באים לפתור את אותה הבעיה, ולכן לא ניתן לתעדף אותם מהבחינה הזו. מה שבטוח הוא שכמות הסוגים של אותם השתלים היא גדולה כל כך על מנת להצליח ולתת מענה לכל מטופל או מטופלת. ללא תלות במאפיינים האישיים של חלל הפה שלהם.

כל מה שחשוב לדעת על שתל בזאלי

שתלים בזאליים מהווים חלק מטיפול שיניים ארוך ומקיף. מי שסובל ממחסור בשיניים, יודע בוודאי שמהרגע שהשן נפלה או נעקרה ועד רגע הטיפול חולף זמן, שבו עלולים להצטבר כל מיני חיידקים באיזור של השן החסרה ובסביבתה. מהסיבה הזו ומעוד סיבות רבות, לפני התקנת שתל בזאלי יש לבצע בדיקות וטיפולי שיניים שיוודאו שהאיזור מוכן להתקנת השתלים. זאת על מנת להבטיח כמה שיותר את הצלחת הטיפול.

סבלנות היא מילת המפתח

התוצאות מהתקנת שתלים בזאליים מתקבלות תוך זמן שיכול לנוע בין כמה שבועות לבין כמה חודשים. ולכן, כדאי להגיע אליו מראש עם סבלנות. ככל שתהיו סבלניים יותר ותשתפו יותר פעולה עם רופא השיניים המטפל שלכם, ככה ההמתנה תוכל להיות קצרה יותר והתוצאות יוכלו להיות טובות יותר.

דוקטור שיניים – ככה מתקינים היום שתלים בזאליים

לא כל רופא שיניים מחזיק במומחיות והידע על מנת לבצע התקנה של שתלים בזאליים, ולכן בחירה ברופא שיניים שאינו מקצועי מספיק עלולה לעשות לכם נזק, לפעמים אפילו נזק בלתי הפיך. מהסיבה הזו כדאי לבחור מראש בדוקטור שיניים – רופא שיניים בעל מומחיות וניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום השתלות השיניים. אשר צבר הצלחות מסחררות וטיפול אישי ומקצועי. דוקטור שיניים עושה שימוש במיטב הכלים המתקדמים ביותר בתחום רפואת השיניים, ככה שתוכלו להנות מהשתלת שיניים מכל סוג שהיא עם מינימום סיכונים ומקסימום הצלחה.

שתפו בכל הכח!

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
תוכן עניינים

צרו איתנו קשר עוד היום: