dentist
דוקטור שיניים

דוקטור שיניים

דוקטור שיניים הינו מומחה ברפואת שיניים והשתלת שיניים בפרט, המספק לכם מידע וטיפים באתר

השתלת שיניים, השתלות שיניים בפריסה ארצית מחירי מבצע מנצחים

כשאתם מחייכים לעצמכם למראה, מה אתם רואים? זה נכון, כל מיני איזורים בגוף שלכם נשקפים אליכם מהמראה. אבל חלל הפה הוא מהראשונים שתופסים את תשומת הלב, גם שלכם וגם של מי שמתבונן עליכם מחוץ לבית. חלל הפה צריך להיראות בצורה לא פחות ממדהימה, אבל לצערנו לא מעט אנשים לא מתחזקים חלל פה שכזה. בין כל מיני בעיות כמו שיניים צהובות, שיניים שבורות, שיניים שאינן מיושרות ושיניים שסובלות מעששת, ניתן גם להבחין באנשים שסובלים מחלל פה שחסרות בו שיניים. על מנת להתמודד עם הבעיה הגדולה כל כך, כדאי שתכירו את האופציה שרלוונטית לסיטואציה שכזו – השתלת שיניים.

השתלת שיניים היא הפתרון לשיניים חסרות

כולנו היינו שמחים להתנהל בצורה טבעית בחיי היום יום שלנו, לפזר חיוכים לכל כיוון, לצחוק בפה גדול וגם לאכול בצורה נינוחה שלא מנסה להסתיר שום דבר. לעומת השאיפה הזאת, בפועל אנשים שסובלים ממחסור בשיניים מוצאים את עצמם מתנהלים בצורה סופר מלאכותית, ומנסים להסתיר את מה שקורה להם בתוך חלל הפה. כאשר קיים חוסר בשיניים בחלל הפה, הדבר גורם למבוכה רבה, לירידה דרסטית בביטחון העצמי ולפעמים אפילו לדיכאון ועצבות גדולים מאוד.

השתלת שיניים יכולה לשים סוף לדבר הזה, ולאפשר לכם להתנהל בצורה הכי טבעית שיש. ברגע שאתם ניגשים להשתלת שיניים, אתם פותרים את הבעיה הזו שמונעת מכם להתנהל בצורה טבעית, ומחזירים לעצמכם את השליטה לידיים בקלות.

הפן האסתטי לצד הפן הרפואי

השתלות שיניים מסייעות לכם להגיע לכדי חלל פה שנראה טוב, אבל לא רק. לצד הפן האסתטי, שהוא בהחלט חשוב ואין לזלזל בו בשום פנים ואופן, נמצא גם הפן הרפואי שהוא לא פחות חשוב ממנו. השתלת שיניים היא פתרון רפואי חשוב, שכדאי ליישם בצורה כמה שיותר מהירה. ברגע שאדם מסוים סובל ממחסור בשיניים, השתלת שיניים היא רעיון שלא כדאי להתמהמה איתו.

המחסור הזה בשיניים למעשה משאיר את האיזור חשוף, מה שעלול לגרום לחדירת חיידקים, להתפתחות של זיהומים, לתחילתן של דלקות שונות ועוד. כל אלו יכולים להיפתר בקלות על ידי השתלות שיניים מקצועיות, ולכן ממש לא מומלץ לוותר עליהן.

השתלות שיניים – מאיפה עולה הצורך בהן?

מחסור בשיניים הוא תופעה שחלק גדול מהאוכלוסייה מתמודדת איתו, בשל כל מיני סיבות שונות. ראשית, ככל שאנחנו מתבגרים השיניים שלנו הולכות ומאבדות מכוחן ומחוזקן. משום שהן הופכות לשבריריות ועדינות יותר, הן עלולות פשוט לנשור ממקומן בתהליך טבעי. מעבר לכך, מחסור בשיניים יכול לנבוע מחלל פה שלא מקבל את היחס הנכון באשר לשמירה על ההיגיינה שלו, ולכן השיניים הולכות ומרקיבות באופן מואץ ומוגבר, וסופן לנשור.

סיבות נוספות למחסור בשיניים הן סיבות כמו קבלת מכה חזקה שמפילה את השן ממקומה, או עקירת שיניים שאי אפשר להימנע ממנה, בגלל מחלה שתקפה את השן, ומותירה את האיזור חשוף.

האם אפשר לבחור כיצד לבצע השתלת שיניים?

בהחלט כן! השתלות שיניים היום הן עולם רחב מאוד של אפשרויות. ניתן להבחין בין אפשרויות שונות כמו שיטת All on 4, השתלות של שתלים בזאליים, שתלים דנטליים ועוד. היות ותחום רפואת השיניים נהנה בשנים האחרונות מפיתוחים טכנולוגיים מתקדמים, ניתן היום להגיע לתוצאות מדהימות של השתלת שיניים, שלוקחת בחשבון את המאפיינים האישיים והיחודיים של כל מטופל ומטופל.

כמובן שלקראת השתלת שיניים נעשות לא מעט בדיקות ומדידות, שיוכלו להתאים בצורה מדויקת את השתלים לכל מטופל ומטופל. אתם מוזמנים לפנות אל דוקטור שיניים ולהנות מתוצאות מופלאות. בהצלחה!

שתפו בכל הכח!

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
תוכן עניינים

צרו איתנו קשר עוד היום: