השתלת שיניים בראשון לציון
דוקטור שיניים

דוקטור שיניים

דוקטור שיניים הינו מומחה ברפואת שיניים והשתלת שיניים בפרט, המספק לכם מידע וטיפים באתר

השתלת שיניים בראשון לציון – מחירים זולים, ללא כאבים

כולנו מתעסקים בשיניים שלנו, והשתלות שיניים בראשון לציון הן כבר לא דבר כל כך חריג בימינו. שהרי מגיל קטן חינכו אותנו לשמור ולנקות אותם בקפידה כי טיפולי שיניים הם דבר יקר. לא נעים ולעיתים איכות האכילה והלעיסה משתנה בהתאם לטיפול שנעשה. ככל שהשנים עוברות אנחנו מבינים כמה הזנחת הפה והלסת שלנו היא טעות חמורה שעולה לנו ביוקר. לכן, אנחנו ממליצים לכם לטפל בבעיות השיניים שלכם במהרה, להגיע לביקורת פעם בחצי שנה, להתמיד עם השיננית שלכם, ולצחצח לפחות פעמיים ביום. 

השתלות שיניים בראשון לציון

שיניים רקובות/חסרות הן בעיה שכיחה בקרב האוכלוסייה. אולי דווקא בגלל הסיבה הזו תחום השתלות השיניים בראשון לציון כל כך התפתח והשתפר בשנים האחרונות.

מחסור בשיניים, מעבר לכך שזוהי בעיה אסתטית, גם פוגעת בכל האיזון שעליו מושתת מערכת השיניים והלסת שבפה של כל אחד ואחת מאיתנו. מחסור בשן יכול ליצור תזוזה של שאר שיני הפה, עומס ושחיקה של שיניים אחרות, בעיות בלסת וסיכוי גדול לריקבון של שיניים אחרות בפה ובקיצור דחיית הבעיה יכולה לייצר כל כך הרבה בעיות נוספות, התעסקות, מאמץ והוצאות רבות כך שכמה שאתם חושבים שזה כאב ראש עכשיו, עדיף לטפל בו מהר ככל שניתן.

אין שום סיבה שתצטרכו להתמודד עם הבעיות האלו ושהן יעיקו לכן על שגרת היום, יש לכם מענה ישיר ומלא לבעיות השיניים ככלל והשתלות שיניים בראשון לציון בפרט.
במהרה, תוכלו לשוב לחייך חיוך מקסים ולדעת כי אתם שומרים על הפה שלכם בצורה הטובה ביותר ומונעים בעיות עתידיות.
בררו על השתלות שיניים בראשון לציון וחיזרו לחייך בשלווה. 

מהי השיטה היעילה ביותר לביצוע השתלות שיניים בראשון לציון?

נכון להיום, ישנן 2 שיטות עיקריות כאשר פונים לתחום השתלות השיניים.
הראשונה היא השתלת שיניים בראשון לציון לפי השיטה הדנטלית: זוהי שיטה נפוצה מאוד בתחום השתלות השיניים והיא פונה לאנשים שיש להם עצמות בחלל הפה. שיטה זו פועל בצורה כזו שמחברים שתל דנטלי באמצעות הברגה ועיגון של השתל ישירות אל עצם הלסת. השתל עשויי מחומרים שלגוף אין תגובת דחייה אליו ולכן הם יכולים להישאר בפה לאורך שנים, באיכות גבוהה וגם ההחלמה של השתלה כזו היא מהירה יותר.

למי שהעצמות באזור חלל הפה שלו חסרות או קרובות, גם לכם יש לנו פתרון לא פחות ממעולה: השתלת שיניים בראשון לציון לפי השיטה הבזאלית: ההשתלה מתקיימת לעומק של כ10 עד 16 מ"מ, מפני שהשתל עצמו צריך לתפקד גם כעצם בלסת. ישנם כמה סוגים של שתלים: חובקים, דיסק וכו' כאשר לכל אחד מהם יש מטרה ושימוש אחרים.

לבסוף, לכל סוגי ההשתלות יש מטרה אחת: לגרום לכם לחזור לחייך חיוך מושלם.
לכן אם אתם מתגוררים באזור המרכז אתם מוזמנים להתייעץ איתנו על השתלות שיניים בראשון לציון ואנחנו כבר נדאג לפתור לכם את כל הבעיות.

האם ניתן לבצע השתלת שיניים ביום אחד?

התשובה לשאלה הזו היא כן! למזלנו התחום השתפר והשתדרג רבות בשנים האחרונות. השיטה החדשנית שלנו מאפשרת לכם לקצר את חווית השתלת השיניים, שפעם היה אורך כשבוע, ליום אחד בלבד. השיטה הזו מאפשרת להבריג אל עצם הלסת את כל השתלים הנחוצים, ביום אחד, ותחת הדרמה מקומית\ מלאה. באמצעות שיטה זו ניתן להבטיח הליך מקצועי, קצר ואיכותי עם החלמה הרבה יותר נעימה מהשיטות הישנות. 

דוקטור שיניים: הפתרון שלכם לביצוע השתלות שיניים בראשון לציון והסביבה
דוקטור שיניים הוא התשובה המדויקת והמקצועית ביותר לביצוע השתלות שיניים בראשון לציון. עם ניסיון רב שנים, סבלנות ויחסי אנוש מעולים דוקטור שיניים יחזיר לכם את החיוך. 

שתפו בכל הכח!

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
תוכן עניינים

צרו איתנו קשר עוד היום: